Informacje o firmie

PPHU "DAREX" Dariusz ŻYGLICKI powstał w 1992 roku jako mała firma zajmująca się produkcją elementów dla kopalni oraz zakładów energetycznych. Jednak w związku z redukcją zakładów górniczych nadeszła chwila, kiedy trzeba było rozpocząć produkcję czegoś nowego, czyli przebranżowić się.

Niszą na rynku okazała się produkcja i montaż ogrodzeń.

Obecnie firma nasza wytwarza ogrodzenia metalowe, drewniane oraz nasz najnowszy model - ogrodzenia drewniano-metalowe. Według potrzeb produkujemy także balustrady. Staramy się iść z duchem czasu i wykonujemy wzory nowe oraz takie jakich oczekują potencjalni Klienci. Zajmujemy się również kompleksowym wykonaniem poszczególnych ogrodzeń (od fundamentu pod klucz).

Budujemy ogrodzenia z cegły klinkierowej, kształtek łupkowych, jak również z elementów betonowych (tynkowanych).

Automatyka i domofony to rzeczy, które są ważną częścią składową ogrodzenia działki. Dlatego staramy się dopasować gamę tych urządzeń do potrzeb użytkowników.

Nasze ogrodzenia znajdują się w wielu miastach woj. śląskiego oraz poza jego granicami, czego odzwierciedleniem jest galeria zdjęć. Każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Wszystkie wykonania znajdujące się w galerii są naszymi ogrodzeniami, które zostały wykonane od A do Z przez "DAREX".

Wyroby nasze są zawsze cynkowane ogniowo, a dodatkowym zabezpieczeniem jest lakierowanie proszkowe.

Na wyroby stalowe dajemy 5 lat gwarancji.